Pozor! Pro aktuální info přejděte na:- www.ajfyz.cz 

plavání - plavání  s ploutvemi - potápění

Bazén VÝSTAVIŠTĚ

začínáme ve středu 3. října 2007

a poté pravidelně každou středu od 20:00 do 21:00 hod

Pozor! Pro aktuální info přejděte na:- www.ajfyz.cz 

Kurz potápění CMAS P1  - info v průběhu října 2007 

Kurz potápění CMAS P2, P3 - určeno pro zkušenější potápěče s hlubším zájmem o potápění

Nořili jsme se, viděli jsme, zažili jsme:

· 22. září 2007 - zopakovali jsme Borek u Golčova Jeníkova, ale voda nás spíše zklamala, v 15 m viditelnost do 3m a niže ... hrůza. Zkoušeli jsme padnout do 26m na autobus podél vodící šňůry, ale protože jeden z nás nepovažoval důležité se ji při sestupu držet - myslel, že dole ten obří autobus bude vidět - tak jsme padli kousek vedle - zvířený kal do pasu, šero či spíše tma, bez baterky nic moc  no a nakonec jsme vzali jiný směr a po chvilce se raději vynořili volnou vodou uprostřed lomu. No ale celkově jsme byli odměněny spoustou rybího potěru v malých hloubkach d o 3-4 m a menší štikou tak 35-40cm poklidně odpočívajíc v houští. Jinak na tomto lomu, kde občas se špatně zaparkuje,  od rána bylo včetně nás jen tak 6-7 potápěčů...

·  

· 1. září 2007 - zlákal nás Borek u Golčova Jeníkova, voda opět stoupla, lom už skoro přetéká, viditelnost proměnlivá od 2 do 5 m, spousta rybího potěru, velký kapr, malá štika. Ponorka na svém místě, z vrtulníku Mi2 zbude co nevidět už jen kostra trupu, zajímavé je, že hřídel zadní vrtulky se stále dobře otáčí, svezení v kloubovém Ikarusu v 27m hloubce je vzrůšo. Teplota 6st.C.

·  

· 29. srpna 2007 - Slapy - Živohošťský most - malé potápění po práci pro zkušenější potápěče - viditelnost na Slapech je letos úžasná, do 8m, hrachovka, ale pak se to rozsvítilo, v 22 m u 1. pilíře mostu 4 m, v hloubce 35m kolem těch 6m. Pěkně zarybněno, 40cm candát, 30cm okoun... Výstup po schodech po ponoru dá i fyzičce zabrat..

 

 

Pozor! Pro aktuální info přejděte na:- www.ajfyz.cz